Kvart

Vzorkovna

Vzorkovna Kvart

Občas se nám stává, že si klient nedokáže dost dobře představit, jak vypadá zboží, o které má zájem, chce si například vyzkoušet gelové pero, které si v našem katalogu nebo na našich webových stránkách vybral, líbí se mu propiska s ostrým hrotem a rád by vyzkoušel, jak píše, nedokáže si představit tričko v barvě například emerald nebo kvalitu froté ručníku, rozměr největší igelitové tašky, chtěl by se podívat na reklamní potisk tamponem, dvoubarevný nebo čtyřbarevný, aplikaci výšivky na mikinu, a jak vypadá na bílém nebo třeba na tmavě modrém podkladu a tak dále. To je hlavní důvod, proč máme už dlouhá léta vybavenou vzorkovnu, kterou neustále obměňujeme podle toho, jak se na reklamním trhu objevují novinky.

Návštěvník vzorkovny si může reklamní zboží „osahat“ a může s námi okamžitě na místě konzultovat svou poptávku. Nezřídka se také stává, že se mu zalíbí jiné zboží, než kvůli kterému původně přišel.

vzorkovna_2
Vystavené drobné reklamní předměty, typ a barva igelitové tašky, trička a mikiny, ručníky, čepice, deštníky, firemní bloky s logem, tužky plastové, kovové i dřevěné, přívěšky, svítilny, hrnky, butylky, metry, USB, nože, batohy… to všechno nepochybně poslouží nerozhodnutým klientům, kteří zkrátka jen „chtějí vidět na vlastní oči, jak zboží nebo tisk vypadá“.

Zboží ze vzorkovny ani neprodáváme, ani nepůjčujeme, je určeno výhradně k nahlédnutí. Nelze vystavit všechny reklamní předměty (dnes jich nabízíme už více než 10 000 druhů), proto můžeme ve výjimečných případech - pokud nás klientova poptávka zaujala – doobjednat konkrétní vzorek zboží u některého z našich domácích či zahraničních dodavatelů.

Zalistování v referenční knize jistě povzbudí důvěru v naše schopnosti.

Vzorkovna neslouží k hledání inspirace (tu nahradí webové stránky www.kvart.cz nebo tištěný katalog), zveme do ní pouze vážné zájemce, kteří se chystají zakázku objednat, jen se potřebují ujistit o správnosti svého rozhodnutí. Osobní návštěvy sjednávejte laskavě předem na tel. číslech 495 516 057 a 603 844 303. Můžeme se Vám tak víc a nerušeně věnovat.

Miloň Jasanský – KVART
Nerudova 863, 500 02 Hradec Králové

e-mail: info@kvart.cz
www.kvart.cz
příjem zakázek
tel. +420 495 516 097
fax +420 495 516 097
mobil +420 603 844 303